Продавець Регион-Поставка+ розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
9 відгуків
Регион-Поставка+
+38093-101-61-91
+38093-101-61-91
+38050-173-73-93

Чому стрейч плівка технічна необхідна кожному підприємству

Чому стрейч плівка технічна необхідна кожному підприємству

Слово «стретч» прийшло до нас з англійської від слова «stretch» - розтягувати, тягнутися. І це як не можна краще характеризує особливості даного товару. Якість стрейч плівки безпосередньо залежить від її здатності розтягуватися. Якісна стрейч плівка технічна може розтягуватися в кілька разів. Таку ступінь розтягування плівки називають престретчем.

Престретч це здатність технічної плівки розтягуватися при додатку певного зусилля. При цьому звуження по ширині не повинно перевищувати 10%. Наприклад, якщо вам обіцяють престретч 200%, це означає, що плівка з 1 метра розтягується до 3х метрів.

Компанія Регіон-Поставка+ стежить за тим, щоб наша стрейч плівка первинна мала престрейч не менше 300%.

Що таке стретч плівка

Говорячи хімічною мовою, стрейч плівка являє собою еластичне полотно, виготовлене з полімерів і сополімерів етилену, утворюють низкоплотный лінійний поліетилен. Усі ці компоненти дозволяють домогтися його гнучкості і здатності змінювати форму.

Будь-яка стрейч плівка технічна не прилипає до товару, а після розтягування прагнути повернутися у вихідне стан. Цю специфіку називають ефектом пам'яті і саме вона є другим ключовим фактором якісного товару. Нижче ми докладніше поговоримо про ці особливості.

Як правильно Стретч або Стрейч плівка

Дуже поширена помилка писати це слово через «ї». Однак, незважаючи на те, що правильний правопис саме «стреТч» плівка, вже навіть пошуковик Google пропонує виправлення на «Ї».

Особливості плівки стретч

Стрейч плівка первинна володіє рядом особливостей, які складають її переваги перед іншими пакувальними матеріалами.

1. Гнучкість і універсальність. Це дозволяє обмотати товар будь-яких розмірів і габаритів. До того ж, якщо вам не вистачить одного рулону, то ви можете продовжити обмотувати продукцію іншим рулоном з того ж місця.

2. Стретч є прозорим матеріалом. Втім, Регіон Поставка пропонує також купити чорну стрейч плівку або ж вторинну (про істотну різницю читайте в наших статтях).

3. Стійкість до механічних пошкоджень, наприклад, до проколів, подряпин, бруду і пилу. Це робить стрейч плівку незамінним матеріалом при перевезеннях.

4. Престрейч (здатність до розтягування в кілька разів) дозволяє значно заощадити бюджет на придбання пакувальних матеріалів.

5. Ефект пам'яті змушує стретч прагнути повернутися до свого початкового стану, за рахунок чого він щільно прилягає до товару, не деформуючи його і не прилипаючи до продукції.

Як перевірити якість стрейч плівки

Далі ми розповімо вам декілька порад, як перевірити якість технічної стрейч плівки.

· Спробуйте розтягнути плівку з рулону. Якісна стрейч плівка первинна повинна добре розтягуватися, не провисаючи при цьому не втрачаючи ширині більше 10%

· Обмотайте стілець або будь-який інший предмет цієї плівкою і залиште хоча б на день. Неякісний стрейч швидко валиться і перестане обтягувати предмет.

· Перевірте стійкість до проколу у купленого стрейчу. Для цього достатньо в розтягнутому стані спробувати його чимось вразити.

· Завжди зважуйте рулон після покупки і дивіться на товщину шпулі. Після того, як витратите рулон можете зважити картонну втулку і відняти її вага від загальної ваги рулону. Так ви отримаєте вага нетто стрейчу і зможете розрахувати, скільки ви платите за чиста вага стретчу без втулки.

Співпрацюючи з компанією Регіон-Поставка+ ви завжди можете отримати повну консультацію по всім цим моментам. Стрейч плівка технічна продається нами не на метри, а на чистий вагу, тому ви завжди будете знати чесну ціну на свій товар.

До того ж ми не просто намагаємося, щоб ви могли купити стрейч плівку в Харкові, але і точно підібрали пакувальні матеріали, які вам необхідні.