Продавець Регион-Поставка+ розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
9 відгуків
Регион-Поставка+
+38093-101-61-91
+38093-101-61-91
+38050-173-73-93

Поліпропіленова стрічка та типи її скріплення

Поліпропіленова стрічка та типи її скріплення

Однак, кожен стикається з тим, що недостатньо просто купити пакувальну стрічку. Потрібно також прийняти рішення про те, який спосіб віддати перевагу, щоб її зафіксувати. І сьогодні Регіон Поставка разом з Вами буде розбиратися, які взагалі існують типи її скріплення, а також розглянемо переваги і недоліки кожного з них.

Основні моменти

На сьогодні можна виділити три основних способи її кріплення:

 • Металева Пряжка
 • Скріпи для стрічки
 • За допомогою спайки

Основна відмінність їх між собою – у необхідних для скріплення інструментах. І якщо говорити про простоті і зручності, то лідирує тут дует пакувальна стрічка і металева пряжка. В цьому випадку Вам знадобиться один тільки натягувач поліпропіленової стрічки.

Саме цей спосіб кріплення ми вибрали при складанні наших готових пакувальних комплектів. Ми зробили зручну градацію залежно від ваги вантажу, який необхідно упакувати, так що ви і самі зможете визначитися з вибором.

Тут ви знайдете наші комплекти зі стрепінг стрічкою, а якщо залишаються питання та потрібна допомога, то можете зв'язатися з нашими менеджерами.

Якщо ви віддаєте перевагу скріпи для стрічки, то крім натяжителя Вам ще знадобиться придбати кліщі. Або ж зупинитися на пристрій 3 в 1. З його допомогою натягується і обрізається стрічка пакувальна поліпропіленова і одночасно на ній фіксується скріпа.

Спайку Вам може забезпечити або напівавтоматичне обладнання, яке працює в основному з вузькими стрічками. Або ж ручний інструмент, який працює від акумулятора.

Нижче ми розглянемо кожен спосіб докладніше.

Поліпропіленова стрічка-комплект Комплект: поліпропіленова стрічка + пряжка

Поліпропіленова стрічка-комплект Комплект: поліпропіленова стрічка + скріпа + кліщі і натягувач (можна замінити пристроєм 3 в 1

Кріплення пп стрічки на пряжку

Без утайки зізнаємося, що це найпопулярніший спосіб скріплення стрічки. Під час натягу вона фіксується за так звані вусики пряжки, що і забезпечує надійність вузла. Не переживайте, вислизнути з пряжки вона фізично не зможе.

Металева Пряжка Пряжка-дротяна-металева           Натягувач-поліпропіленової стрічки Натягувач стрічки стрепінг

Але в будь-якому випадку завжди перевіряйте, яку накатку має Ваша стрічка пакувальна поліпропіленова. Так як від неї також залежить збереження Вашого вантажу.

 

Як вже говорилося, для металевої пряжки Вам потрібно лише натягувач. Упаковка при цьому здійснюється в наступній послідовності:

 1. Товар обертається стрепінг стрічкою.
 2. Візьміть вільний кінець стрічки, трохи зігніть, просмикніть в пряжу і зафіксуйте за «вусик».
 3. Те ж саме виконайте з іншого краю стрічки.
 4. Візьміть натягувач і натягніть їм стрічку. Іноді якість натягу перевіряють по характерному відомим звуку, який видає стрічка, якщо її зачепити пальцями.
 5. Після того, як Ви переконалися в тому, що натяг достатньо, пакувальна стрічка відрізається натягувачем.

У такого способу є цілий ряд переваг:

 • По-перше, це найпростіший варіант, що вимагає всього один інструмент
 • По-друге, під час транспортування у Вас завжди є можливість підтягти стрічку, якщо в тому буде необхідність
 • Натяжку можна виробляти з будь-якого положення. За рахунок цього пряжку часто вибирають для упаковки високих палет
 • Надійність кріплення
На замітку: щоб напевно виключити можливість вислизання стрічки після її обрізки утворилися «хвостики» розпустіть уздовж на дві частини і зав'яжіть їх у кілька вузлів.

Кріплення пп стрічки на скрепу

Другий за популярністю компанія — це поліпропіленова стрічка і скріплення обтискна. Крім натяжителя для упаковки потрібні кліщі, щоб затиснути на стрічці скрепу. Існують також інструмент 3 в 1, найбільшою популярністю в Україні користується XL Milano – пристрій італійського виробництва.

Однак використання XL Milano має ряд нюансів:

 • Його не варто використовувати для упаковки порожніх коробок, так як він може їх продавлювати
 • Незручній стане упаковка з вертикального положення
 • В ідеалі його можна використовувати лише на горизонтальних твердих поверхнях

Але незважаючи на це все, XL Milano 3 в 1 замінює два інструменти, що в певних випадках буде досить зручно.

Комбіноване-пристрій для пп-стрічки XL Milano 3 в 1 комбіноване пристрій 3 в 1

Основними перевагами тандему скріпа + поліпропіленова стрічка можна назвати наступні:

 • Підходить для важких вантажів
 • У деяких випадках упаковка на скрепу є обов'язковою умовою, що висуваються до упаковки товару
 • Міцність і надійність не поступається упаковці на пряжку
Корисна порада. Щоб забезпечити додатковий захист свого вантажу використовуйте відразу дві скріпи поруч на одній обв'язки стрічкою. Це буде актуально з важкими вантажами від 1,5 т.

Скріпа-для-поліпропіленової стрічки Металева обтискна скріпа

Кліщі-для-поліпропіленової стрічки Кліщі пломбіратор для поліпропіленової скріпи

Кріплення пп стрічки спайкою

Спайка хоч і не такий поширений спосіб фіксації пакувальної поліпропіленової стрічки, проте вважається самим надійним з усіх наведених у цій статті. Для цього використовують цілий ряд інструментів і обладнання. При цьому спайка відбувається за принципом тертя.

Залежно від цілей використовуються ручні інструменти, або напівавтоматичне (автоматичне) обладнання. Розглянемо кожне з них.

Ручні інструменти використовують для стрічок шириною 12-16 мм Інструмент натягує стрічку, зварює за рахунок тертя і обрізає. Харчування здійснюється за рахунок знімного акумулятора. Ним дуже зручно працювати з будь-якого положення, а швидкість упаковки виростає в кілька разів.

Перевагами запаювання стане:

 1. Швидкість роботи
 2. Надійність. Спайка вважається найміцнішим способом кріплення стрічки
 3. Мобільність. Використовуючи ручний інструмент, Ви зможете легко переміщатися з ним по складу. При цьому ні скріпи, ні додаткові інструменти не знадобляться.

ОДНАК, враховуйте наступні моменти:

 • Ціна такого інструменту вище звичайного інструмента, тому поводитися з ним потрібно акуратніше
 • Ручна машина для спайки пп стрічки працює від акумулятора, тому потрібно враховувати час, необхідний на заряджання. Кращим рішенням стане придбання додаткового акумулятора, щоб уникнути простою.

Ручний інструмент для запаювання-пп-стрічки Інструмент JDC для спайки стрепінг стрічки

Більш складне обладнання типу напівавтомат підходить для упаковки картонних коробок, стопок з журналами, картону і т. д. Обмежень за розміром упаковуваного товару немає, мінімальні параметри складають 120 мм Х 30 мм

Представляє він з себе стіл на колесах, який автоматично виробляє запаювання і подачу стрічки. Оператору залишиться тільки обернути товар і подати стрічку в спеціальний паз. Таке обладнання буде затребуваним у картонажної галузі, у виробництві кульків, для упаковки коробок, дерев'яних дощок і так далі.

При придбанні напівавтоматів варто відразу визначитися яку купити пакувальну стрічку, так як обладнання налаштовується під певну її ширину. Це нескладно зробити і самому, проте передпродажна підготовка завжди включає.

Напівавтомат для обв'язування-поліпропіленової-стрічкою Напівавтомат для обв'язування товару стрепінг стрічкою

 

Якщо у Вас залишилися якісь питання, то можете зв'язатися з менеджерами компанії Регіон-Постачання. Ми допоможемо Вам з вибором пакувальних матеріалів для конкретно Ваших потреб. В нашому асортименті є все необхідне для того, щоб Ваш вантаж прибув до місця призначення цілим і неушкодженим.