Продавець Регіон-Поставка+ розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
52 відгуків
+380 (95) 002-00-17
+380 (97) 111-00-17
Матросова, 20, г. Харьков, Україна
Регион-Поставка+

Поліпропіленова стрічка та типи її скріплення

Поліпропіленова стрічка та типи її скріплення

Зміст:

 1. ПП стрічка пакувальна: основні типи кріплення
  1. Упаковка пп стрічкою на пряжку
  2. Упаковка поліпропіленовою стрічкою на скріпу
  3. Упаковка пп стрічкою на спайку
 2. Стрічка пп пакувальна та пряжка
 3. Стрічка пакувальна пп та скріпа
 4. ПП стрічка пакувальна та спайка
  1. Ручна машинка для пакування поліпропіленовою стрічкою
  2. Упаковка пп стрічкою коробок на напівавтоматах

 

Якщо Ви читаєте цю статтю, значить вже й самі зрозуміли, що недостатньо просто купити пакувальну пп стрічку. Потрібно також прийняти рішення про спосіб її фіксації. Сьогодні ми розповімо, які типи скріплення має на увазі упаковка поліпропіленовою стрічкою, а також розглянемо переваги та недоліки кожного з них.

Додатковий матеріал по темі Ви також можете знайти в розділі інструменту для упаковки поліпропіленовою стрічкою. Там докладно розглянуті всі варіанти, як кріпиться пп стрічка пакувальна та дана чітка інструкція щодо вибору таких машинок.

Детальну порівняльну таблицю Ви зможете знайти за посиланням.

 

1. ПП стрічка пакувальна: основні типи кріплення

На сьогодні можна виділити три основні способи пакування стрічкою:

 • Пряжкою дротяної
 • Металевими скріпками для стрічки
 • За допомогою спайки

1.1 Упаковка пп стрічкою на пряжку

Основна відмінність всіх перерахованих вище способів фіксації – у необхідних для упаковки інструментах. А якщо говорити про простоту і зручність, то лідирує тут дует: пакувальна пп стрічка і дротяна пряжка. У цьому випадку Вам знадобиться лише один натягувач пакувальної стрічки.

Саме цей спосіб кріплення ми вибрали при складанні наших готових комплектів із пп стрічкою. Ми зробили зручну градацію в залежності від ваги товару, який необхідно запакувати, так що ви і самі зможете визначитися з вибором.

За наведеним посиланням Ви знайдете наші комплекти зі стрічкою для упаковки, а якщо залишаються питання та потрібна допомога, то можете зв'язатися з нашими менеджерами.

 

1.2 Упаковка поліпропіленової на скріпу

Якщо ви віддаєте перевагу металевим скріпам для пп стрічки, то крім натягувача Вам ще знадобиться придбати кліщі. Або зупинитися на пристрої 3 в 1. З його допомогою натягується і обрізається стрічка для пакування палет і одночасно на ній фіксується скріпа.

1.3 Упаковка пп стрічкою на спайку

Спайку Вам може забезпечити напівавтоматичне обладнання, яке працює в основному з вузькими стрічками. Або ручний інструмент, що працює від заряду акумулятора.

Нижче ми розглянемо кожен спосіб докладніше.

Полипропиленовая-лента-комплект  Комплект: поліпропіленова стрічка + пряжка

Полипропиленовая-лента-комплект  Комплект: поліпропіленова стрічка + скріпка + кліщі та натягувач (можна замінити пристроєм 3 в 1

 

2. Стрічка пп пакувальна та пряжка

Це найбільш ходовий спосіб фіксації стрічки для пакування коробок, палет та будь-яких інших товарів. Під час натягу пп стрічка фіксується за так звані вусики (або ніжки) пряжки, що забезпечує надійність вузла. Не хвилюйтеся, вислизнути з пряжки вона фізично не зможе.

Пряжка металлева Пряжка-проволочная-металлическая           Натяжитель-полипропиленовой-лентыНатягувач пакувальної стрічки

 

Але в будь-якому випадку завжди перевіряйте, яку накатку має Ваша ПП стрічка. Тому що від неї також залежить збереження Вашого товару.

 

Як уже говорилося, для металевої пряжки Вам знадобиться тільки натягувач пп стрічки. Упаковка товару при цьому здійснюється в наступній послідовності:

 1. Товар обертається поліпропіленовою стрічкою.
 2. Візьміть вільний кінець пп стрічки, трохи зігніть, просмикніть у пряжу і зафіксуйте за «усик».
 3. Те саме проробіть з іншого краю стрічки.
 4. Візьміть натягувач і натягніть стрічку. Іноді якість натягу перевіряють за характерним дзвінким звуком, який вона видає, якщо її зачепити пальцями.
 5. Після того, як Ви переконалися в тому, що натяг достатній, пп стрічка для упаковки відрізається натягувачем.


Упаковка пп стрічкою таким чином має цілу низку переваг:

 • По-перше, це найпростіший варіант, що вимагає всього один інструмент
 • По-друге, під час транспортування у Вас завжди є можливість підтягнути стрічку, якщо в цьому буде потреба
 • Натяжку можна виготовляти з будь-якого положення. За рахунок цього пряжку часто вибирають для пакування високих палет.
 • Надійність кріплення

 

На замітку: щоб напевно виключити можливість вислизання пп стрічки після її обрізки «хвостики», що утворилися, розпустіть уздовж на дві частини і зав'яжіть їх у кілька вузлів.

 

3. Стрічка пакувальна пп та скріпа

Другий за популярністю дует — це пакувальна стрічка для коробок і обтискна скріпа. Крім натягувача для упаковки будуть потрібні кліщі для пп стрічки, щоб затиснути на стрічці скріпу. Існує також інструмент 3 в 1, найбільшою популярністю в Україні користується XL Milano – пристрій італійського виробництва.

Однак використання машинки для упаковки XL Milano має низку нюансів:

 • Його не варто використовувати для пакування порожніх коробок, так як він може продавлювати їх
 • Незручною стане і упаковка із вертикального положення
 • В ідеалі його можна використовувати лише на горизонтальних твердих поверхнях
 • Придбати комбіноване пристрій вийде лише під конкретну ширину стрічки (12 мм, 16 мм або 19 мм). Тоді як натягувач та кліщі наша компанія пропонує універсальні від 12 мм до 19 мм.

Але незважаючи на все це, комбіноване пристрій для поліпропіленових стрічок замінює два інструменти, що в певних випадках буде досить зручно.

 

Комбинированное-устройство-для-пп-ленты XL Milano 3 в 1 комбінований пристрій 3 в 1

Основними перевагами тандему скріплення + пп стрічка можна назвати наступні:

 • Підходить для важких вантажів
 • У деяких випадках упаковка стрічкою на скріпу є обов'язковою умовою, що висувається до упаковки товару.
 • Міцність та надійність не поступається упаковці на пряжку
Корисна порада. Щоб забезпечити додатковий захист свого вантажу, використовуйте відразу два скріпи поруч на одній обв'язці стрічкою. Це буде актуально із важкими вантажами від 1,5 т.

 

Скрепа-для-полипропиленовой-ленты Металеве обтискне скріплення

Клещи-для-полипропиленовой-лентыКліщі пломбіратор для поліпропіленового скріпи

 

Спосіб кріплення Необхідні аксесуари Необхідні інструменти
На пряжку Проволочная пряжка Натягувач
На скріпу Металеве скріплення

Натягувач І Кліщі

АБО

Пристрій 3 1

Спайка  

Ручна машина

АБО

Напівавтомат

 

4. ПП пакувальна стрічка та спайка

Спайка хоч і не такий поширений спосіб фіксації пакувальної пп стрічки, однак вважається найнадійнішим з усіх наведених у цій статті. Для цього використовують цілий ряд інструментів та обладнання. При цьому спайка відбувається за принципом тертя.

Залежно від цілей тут використовуються або ручні інструменти або напівавтоматичне (автоматичне) обладнання. Розглянемо кожну з них.

4.1 Ручна машинка для пакування стрепінг стрічкою

Ручні інструменти використовують для стрічок завширшки 12-16 мм. Інструмент натягує стрічку, зварює за рахунок тертя та обрізає. Живлення здійснюється за рахунок знімного акумулятора. Їм дуже зручно працювати з будь-якого стану, а швидкість упаковки зростає у кілька разів.

Перевагами запаювання стане:

 • Швидкість роботи
 • Надійність. Спайка вважається найміцнішим способом кріплення стрічки
 • Мобільність. Використовуючи ручний інструмент, Ви можете легко переміщатися з ним по складу. При цьому ні скріпи, ні додаткові інструменти не знадобляться.

ОДНАК, враховуйте і наступні моменти:

 • Ціна такого інструменту вища за звичайний інструмент, тому поводитися з ним потрібно акуратніше
 • Ручна машина для спайки пп стрічки працює від акумулятора, тому потрібно враховувати час, необхідний підзарядку. Найкращим рішенням стане придбання додаткового акумулятора, щоб уникнути простою.

Ручной-инструмент-для-запайки-пп-лентыІнструмент JDC для спайки поліпропіленової стрічки

 

4.2 Упаковка пп стрічкою коробок на напівавтоматах

Більш складне обладнання типу напівавтомат відмінно підходить для упаковки коробок поліпропіленової стрічкою. Крім того, часто використовується для упаковки стопок з журналами, картону і т.д. Обмежень за розміром товару, що упаковується немає, мінімальні параметри становлять 120 мм Х 30 мм.

Напівавтомат є столом на колесах, який автоматично виробляє запаювання і подачу стрічки. Оператору залишиться лише обернути товар і подати стрічку до спеціального пазу. Таке обладнання буде затребуваним у картонажній галузі, у виробництві кульків, для пакування стрічкою коробок, дерев'яних дощок тощо.

При придбанні напівавтоматів варто відразу визначитися яку купити поліпропіленову стрічку, так як обладнання налаштовується під певну її ширину. Це нескладно зробити і самому, проте передпродажна підготовка завжди включає таке налаштування.

 
Полуавтомат-для-упаковки-коробок-полипропиленовой-лентойНапівавтомат для пакування коробок поліпропіленовою стрічкою

 

Якщо у Вас залишилися питання, то можете зв'язатися з менеджерами компанії Регіон-Постачання. Ми допоможемо Вам з вибором пакувальних матеріалів для Ваших потреб. У нашому асортименті є все необхідне для того, щоб Ваш вантаж прибув до призначення цілим і неушкодженим.

Інші статті
 • Стрічка поліпропіленова: як користуватися, як вибрати, де знадобиться
  Стрічка поліпропіленова: як користуватися, як вибрати, де знадобиться
  Стрічка поліпропіленова не перестає користуватися широким попитом. При цьому її використання не обмежується одними підприємствами та промисловою галуззю. Все частіше вона починає проникати і в повсякденне життя. Але оскільки залишаються актуальними питання: що таке поліпропіленова стрічка, як користуватися нею і як вибирати - ми продовжуємо поповнювати свій блог корисною інформацією. І саме ці питання розглянемо сьогодні.
  Повна версія статті
 • Транспортна упаковка: види та вимоги до неї
  Транспортна упаковка: види та вимоги до неї
  До цього ми часто говорили прицільно про пакувальні стрічки, стрейч плівки та інше. Але всі ці пакувальні матеріали належать до такого загального поняття, як транспортна упаковка. Пропонуємо сьогодні зупинитись на ній докладніше. У статті ми розглянемо основні різновиди транспортної упаковки. А також розповімо, яку роль у ній виконують пакувальні матеріали, які пропонує наша фірма. Буде дуже цікаво. А ми починаємо.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner