Продавець Регіон-Поставка+ розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
50 відгуків
+380 (95) 002-00-17
+380 (97) 111-00-17
Матросова, 20, г. Харьков, Україна
Регион-Поставка+

Поліпропіленова стрічка, аксесуари, інструменти

Упаковка поліпропіленовою-стрічкою
Купити стрічку пропіленову пакувальну
 1. Що таке поліпропіленова стрічка
 2. Стяжна стрічка для упаковки - загальна інформація
 3. Скільки коштує поліпропіленова стрічка
 4. Де буде актуальна стяжна стрічка для упаковки
 5. Упаковка поліпропіленовою стрічкою - види її кріплення
 6. Стрепінг інструмент - який буває

 

Стрічка пропіленова займає одне з головних місць серед усіх пакувальних матеріалів. Вона має велику різноманітність своїх типорозмірів, що робить її незамінною під час перевезення габаритних вантажів, а також у складському зберіганні товарів.

На сьогодні виділяють більше десятка її типорозмірів, які відрізняються між собою товщиною та шириною, і це дозволяє при правильному підході використовувати стяжну стрічку для пакування вантажів понад тонну.

 

Упаковальна-поліпропіленова-стрічка-біла-і-сіра

Упаковка поліпропіленовою стрічкою

Стрічка пропіленова займає одне з головних місць серед усіх пакувальних матеріалів. Вона має велику різноманітність своїх типорозмірів, що робить її незамінною під час перевезення габаритних вантажів, а також у складському зберіганні товарів.

На сьогодні виділяють більше десятка її типорозмірів, які відрізняються між собою товщиною та шириною, і це дозволяє при правильному підході використовувати стяжну стрічку для пакування вантажів понад тонну.

 

Що таке поліпропіленова стрічка

Поліпропіленовою називають пластикову гнучку стрічку, яка служить для фіксації вантажів.

Поліпропіленова стрічка виготовляється з гранул поліпропілену - це очевидно. У процесі ці гранула піддаються такому впливу:

 • На першій стадії сировина подається в екструдер, де йому надається попередня форма, а також додається до неї крейда, барвники та стабілізатори. Деякі несумлінні виробники можуть значно перевищувати допустимі норми крейди, внаслідок чого стрічка втрачає у своєму розривному зусиллі. 
 • Далі стрічка охолоджується і за допомогою розкочування їй надається форма заданого типорозміру
 • На третій стадії матеріал охолоджується знову, зменшуючись у розмірі наполовину. Після цього стрічка пропускається під валами, де формується накатка. Якраз від цієї накатки залежатиме, наскільки добре вона триматиметься у скріпі.
 • Нарешті стрічка висушується і намотується на бобіну.

 

Ця пропіленова стрічка відрізняється своєю шириною від 9 мм до 19 мм, і товщиною: від 0,6 мм до 1 мм. Вибирати її варто залежно від ваги товару та навантаження, яке вона має витримати. Для надійності фіксації часто роблять декілька в'язок.

 

Стяжна стрічка для упаковки - загальна інформація

Найважливішим параметром при виборі поліпропіленової стрепінг стрічки залишається її розривне зусилля, яке вказує на те, яку максимальну вагу зможе витримати одна обв'язка товару цією пакувальною стрічкою. При цьому завжди слід робити одну додаткову обв'язку для перестрахування.

Як ми позначили вище, пропіленова стрічка відрізняється за низкою характеристик:

 • За товщиною та шириною. І відповідно - з розривного зусилля
 • За кольором (біла або сіра)

Як правило в одному і тому ж типорозмірі стрічка може бути як первинна, так і вторинна.

Розрізняються вони за кольором, але є й одна принципова різниця. Біла стрічка (вона ж первинна) більш стійка до розтягування, що може стати критичним при перевезеннях на довгі дистанції.< /strong>

Біла стрічка виготовляється з первинної сировини, а сіра - з вторинної. При цьому колір не має функціональної різниці, а лише є наслідком використовуваної сировини.

Скільки коштує поліпропіленова стрічка

Вартість стяжної стрічки для упаковки залежить безпосередньо від її параметрів. Чим вище товщина і товщина стрічки, тим вище її розривне навантаження, відповідно, тим вища ціна.

 

Зверніть також увагу на те, що чим вище вказані параметри, тим менше буде намотування на бобіні. Саме тому найчастіше ціни вказуються за кілометр. Так як бобіна стрічки 12 мм і 16 мм може коштувати однаково, тільки намотування в першому випадку буде більшим.

 

На нашому сайті всі ціни на поліпропіленову стрічку вказані за 1 км, а точна намотування позначається в характеристиках. Таким чином Ви зможете одразу зорієнтуватися в ціновому діапазоні. 

 

На замітку: стрічка відпускається тільки кратно бобінам!! Точну намотку дивіться в характеристиках товару.

 

Де буде актуальна стяжна стрічка для упаковки

Поліпропіленова стрічка знайшла своє широке застосування в обв'язці різних вантажів при транспортуванні та складському зберіганні.

Завдяки своїм властивостям вона не допускає порушення цілісності упаковки. Тому часто її використовують супермаркети як охоронну пломбу. Крім того, вона дозволяє надійно зафіксувати товар на палеті та не допустити його завалювання.

З огляду на такий широкий спектр розв'язуваних завдань, поліпропіленова стрічка знайшла своє застосування в різних галузях.

 • У будівництві її використовують для обв'язування будь-яких будівельних матеріалів, як для зберігання, так і для транспортування на об'єкт
 • Будь-які виробництва: починаючи від виготовлення продовольчих товарів і закінчуючи склопакетами та металевими виробами
 • Особливо важкі вантажі, у тому числі і ЗБВ, також обв'язуються пропіленовою стрічкою
 • Стяжка товарів на палеті
 • Вторсировина та упаковка під пресом
 • Овочеві та фруктові фабрики, а також оптові склади та бази також використовують стяжну стрічку для пакування

 

І це далеко не весь список галузей, де може застосовуватись поліпропіленова стрічка. Нерідко вона може стати в нагоді навіть у приватному житті для переїзду на іншу квартиру, або для того, щоб перевезти офіс та вітрини до іншого міста.

 

Упаковка полипропиленовой лентой - виды ее крепления

Однієї поліпропіленової пакувальної стрічки для обв'язування не достатньо. Потрібно вибрати зручний для себе вид скріплення. Найчастіше використовують дротяну пряжку. Скріпити нею пакувальну стрічку значно простіше і не потребує додаткових інструментів. До того ж пряжка вважається надійнішою.

Другим способом упаковки поліпропіленовою стрічкою є скріпа, яка затискається на стрічці кліщами. Для її використання, крім натягувача, потрібний ще один інструмент (кліщі пломбіратор). 

Вузькими стрічками типу 9 мм і 12 мм часто скріплюють короби на напівавтоматах, які являють собою пакувальний стіл на колесах. Всі ці інструменти для пакування Ви зможете у відповідному розділі. Для забезпечення більшого збереження Вашого товару не забувайте використовувати пакувальну стрічку скотч.

Докладніше про всі можливі види кріплення при упаковці поліпропіленовою стрічкою Ви можете прочитати у нашій докладній статті.

 

Стрепінг інструмент - який буває

Отже, як ми позначили вище, існує кілька типів кріплення стяжної стрічки, а саме:

 • На пряжку дротяну
 • На скріпу
 • За допомогою спайки

 

Про те, як вибрати тип кріплення при упаковці поліпропіленовою стрічкою, ми вже писали у своїй статті. 

Для кожного з перерахованих способів існує свій інструмент, і кожен з них Ви зможете купити у нашому інтернет-магазині.

 

Натягувач пакувальної стрічки. Це універсальний пристрій, який Вам знадобиться в будь-якому випадку, який із затискачів Ви не вибрали б. Натяжна машинка підходить для стрічок від 12 мм до 19 мм. Вужчі типорозміри пакуються за допомогою спайки.

 

Кліщі пломбіратор. Цей інструмент необхідний при кріпленні на скріпу для того, щоб обтиснути навколо стрічки. Як правило, кліщі вибирають залежно від ширини стрічки. Однак наша компанія пропонує Вам універсальний інструмент, який Ви зможете використовувати зі стрічками від 12 мм до 19 мм.

 

Комбінований пристрій 3 в 1від італійської фірми, або XL Milano . Інструмент також вибирається в залежності від ширини стрічки і всього існує три його види - для стрічок шириною 12 мм, 16 мм і 19 мм. 

 

Зверніть увагу, що всі необхідні аксесуари та інструменти для стрепінгу Ви зможете знайти у нашому інтернет-магазині. Також на нашому сайті Ви знайдете вичерпну інформацію на тему упаковки поліпропіленовою стрічкою: просто перейдіть в наш блогабо в будь-яку зкатегорій.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner