Паллетайзеры і розмотувачі для стрейчу
- Які бувають палетообмотувачі
- Паллетайзери: їхні види та загальна характеристика
- Ручний палетообмотувач - загальна характеристика
- Ручний палетообмотувач та його основні переваги
Використання додаткових інструментів при упаковці стрейч плівкою має ряд переваг.
Так, палетайзери на підприємствах забезпечують не тільки надійну фіксацію товару на палеті, але, за рахунок більш економної витрати стрейч плівки, здатні знизити витрати фірми на витратні матеріали. Він стає незамінним на великих підприємствах, де полегшує вантажно-розвантажувальні роботи та зберігання товару на складі.
Розмотувачі дозволяють спростити ручну упаковку. Підходять під будь-яку товщину та намотування. Єдиний момент полягає в тому, що великими рулонами не завжди зручно пакувати.
На сьогодні існує велика кількість палетообмотників. Якщо говорити загалом, то їх можна розділити на дві широкі групи: ручні палетообмотувачі або так звані диспенсери, і громіздкіші палетайзери.
Насамперед вони різняться за своїм призначенням. Так, якщо ви не часто обертаєте палети, і переважно пакуєте невеликий товар або коробки середніх розмірів, то Вам буде достатньо ручного палетообмотувача.
Паллетайзери, як правило, стають актуальними на великих виробництвах, в аеропортах та фірмах, де упаковка габаритних вантажів поставлена на потік.
Паллетайзери: їх види та загальна характеристика
Паллетообмотчик є спеціальним тримачем для стрейч плівки і круглою платформою, на яку ставиться палета. Таке обладнання поділяється на декілька видів:
- Напівавтоматичні палетайзери, в яких автоматично відбувається тільки сам процес обмотки. Від оператора потрібно не тільки встановити зняти вантаж з платформи, але також закріпити плівку навколо палети, виставити програму обмотки та запустити обладнання.
- Автоматичні, де втручання людини майже не потрібно, швидкість упаковки може досягати до 140 палет на годину
- Палетообмотувачі з платформою, що обертається, при цьому рука зі стрейчем знаходиться в нерухомому положенні.
- Навпаки, обертається тримач із плівкою, а вантаж залишається нерухомим.
Для таких палетайзерів потрібно використовувати спеціальний машинний стрейч. який відрізняється великими намотуваннями, та продаються на кілограми. В одному рулоні зазвичай від 13 до 17 кг. Погодьтеся, що він не підходить для ручного пакування.
Ручний палетообмотувач - загальна характеристика
Ручні палетообмотувачі, очевидно, призначені для упаковки вручну. По суті вони є стрижнем, який регулюється відповідно до ширини рулону, і рукояткою.
Найчастіше такі ручні палетообмотувачі (або, як їх ще називають, диспенсери) використовують у важкодоступних місцях або в умовах вузького простору для пакування.
Сам інструмент невеликий, підлаштовується під ширину рулону і має ергономічну рукоятку, якою легко виконувати процес обмотки. Такий диспенсер також здатний економити плівку стрейч за рахунок контролю її натягу. Таким чином, Ви зможете легко розтягнути один метр стрейчу у 2 або 2,5 рази з максимальною втратою ширини до 70%.
Ручний палетообмотувач та його основні переваги
Отже, такий диспенсер для стрейч плівки дозволяє дещо спростити процес пакування плівкою. Нижче ми перерахуємо основні переваги від використання ручного палетообмотувача:
- На першому це вищезгадана економія плівки за рахунок можливості регулювання її натягу
- Можливість виконувати упаковку у важкодоступних місцях або в умовах обмеженого простору.
- Спеціальний механізм дозволяє рівномірно розмотувати плівку.
- Інструмент прослужить Вам тривалий час. Сам корпус виготовлений із міцної сталі, а кришка з алюмінію. Рукоятка виготовлена з ПВХ з прогумованою поверхнею.
- Ручний диспенсер призначений для рулонів від 300 мм до 500 мм.