Продавець Регион-Поставка+ розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
9 відгуків
Регион-Поставка+
+38093-101-61-91
+38093-101-61-91
+38050-173-73-93
  • 1
  • 2
  • 3

Лінії флоу-пак

Автоматизована лінія для упаковки типу флоу-пак кондитерських виробів
Флоу-паки, автоматизовані лінії

Обладнання типу флоу-пак призначений для індивідуальної та групової упаковки широкого спектру товарів. В основному вони зустрічаються на харчових підприємствах. Проте нерідко можна зустріти побутові товари упаковані таким чином.

Налаштування обладнання дозволяють досягти різної форми упаковуваного товару: пірамідкою, з плоским дном або подушечкою, з однобічною спайкою біля горловини або з двостороннім з різних сторін. Також, можна виставити налаштування в залежності від використовуваних матеріалів: зіп-лок пакети термоусадочні або харчові плівки різної ширини і товщини, з перфорацією або з ребристою поверхнею. При цьому перехід з розміру на розмір може відбуватися, як вручну, так і автоматично по фотомітці. Для цього потрібні спеціальні пакети з такою міткою по краях.

Головним чином флоу-паки використовуються там, де важлива швидкість упаковки, так як вони дозволяють запакувати понад 200 одиниць продукції за хвилину. На сьогодні існують горизонтальні пакувальні лінії і вертикальні. Другі застосовуються для сипучих і рідких продуктів і дозволяють автоматично регулювати обсяг і кількість продукту в упаковці. Але найчастіше зустрічаються саме горизонтальні флоу-паки, так як надають більше можливостей, такі як: згадана упаковка по фотомітці, використання привабливою візуально упаковки, заповнення пакету спеціальним газом, що дозволяє довше зберігати свіжість і аромат продуктів.

Компания Регион-Поставка+ не просто осуществляет поставку флоу-паков. Мы подбираем оптимальный вариант для Вашего предприятия в соответствии с требованиями к упаковке и товару. Также мы осуществляем настройку его на производстве и последующую поддержку с сервисным обслуживанием. Таким образом, сотрудничая с нашей компанией Вы получаете не просто оборудование, а всестороннюю консультацию и полное обслуживание заказа.

По вопросам приобретения либо любым другим вопросам свяжитесь с нашим персоналом любым удобным способом.