Продавець Регион-Поставка+ розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
9 відгуків
Регион-Поставка+
+38093-101-61-91
+38093-101-61-91
+38050-173-73-93

Поліпропіленова пакувальна стрічка

Поліпропіленова пакувальна стрічка
Стрепінг стрічка поліпропіленова

Ви можете легко вибрати відповідну стрічку, перевіривши нашу порівняльну таблицю поліпропіленової стрічки.

Поліпропіленова стрічка знайшла своє широке застосування в обв'язці різних вантажів при транспортуванні та в складському зберіганні.

Завдяки своїм властивостям вона не допускає порушення цілісності упаковки. Тому часто її використовують супермаркети в якості охоронної пломби. Крім того вона дозволяє надійно зафіксувати товар на палеті і не допустити його завалювання.

Ця стрепінг стрічка відрізняється своєю шириною: від 9 мм до 19 мм і товщиною від 0,6 мм до 1 мм. Вибирати її варто залежно від ваги товару і навантаження,яку вона повинна витримати. Для надійності фіксації часто роблять кілька в'язок.

Ви можете уявити, наскільки важливо, щоб товар доїхав в цілості до пункту вивантаження. Для цього велике значення має правильний вибір типорозміру поліпропіленової стрічки.

Щоб не помилитися, Ви завжди можете зв'язатися з нашою компанією в будь-який зручний час і ми допоможемо підібрати найоптимальніший варіант упаковки для Вас.

стрепінг-стрічка поліпропіленова-купити в харкові

Стрепінг стрічка поліпропіленова: особливості вибору та застосування

Зараз важко собі уявити пакувальні матеріали і всі їх різноманітність без поліпропіленової стрічки і всіх супутніх витратних матеріалів та обладнання. Вона використовується не тільки для перевезення і зберігання товару, але і як захисна пломба на коробках з дорогою технікою, для встановлення теплиць і навіть в декорі.

На сьогодні її можна зустріти в ряді сфер, від виробництва тротуарної плитки та каменю до бджільництва. Практично в будь-якому населеному пункті зустрічається стрепінг стрічка поліпропіленова, Харків, як промислово важливе місто України, на виключення.

Стрічка пакувальна поліпропіленова та особливості її вибору

На сьогодні цей пакувальний матеріал розрізняється за кольором (білий і сірий), товщини (0,6 мм – 1 мм), шириною (9-19 мм), разрывному зусилля (аж до 350 кг на одній в'язці) і намотуванні (до 4,5 км на бобіні). Ціни найчастіше вказуються за кілометр, так як в залежності від намотування ціна за кілометрову бобіну стрепінг стрічки 19 мм може бути нижче, ніж на стрічку 9 мм з намотуванням 4,5 км.

При питанні «Стрічка пакувальна поліпропіленова – як вибрати?» варто орієнтуватися саме на розривне зусилля. Визначивши вагу свого вантажу і давши невеликий запас, можна розрахувати скільки в'язок стрічки знадобиться.

Якщо у вас немає бажання цим займатися, або ви побоюєтеся неправильно провести розрахунки, то можете звернутися безпосередньо до менеджерів нашої фірми за допомогою в цьому питанні.

Що використовувати: пряжка дротяна або скріпа затискна

 Крім вибору поліпропіленової стрічки слід також визначитися і зі способом її кріплення. На сьогодні існує два найбільш перевірених варіанти: використовувати дротову пряжку або скрепу. Є, звичайно, спосіб ще використовувати зварювання.

Наприклад, для вузьких стрічок 9-12 існує спеціальний напівавтомат. Крім того є і ручні пристрої, але вони немобильны, так як вимагають підключення до мережі електроживлення.

Пакувальна стрічка поліпропіленова часто кріпиться на пряжку. Основні переваги наступні:

  • Надежность. Из опытных экспериментов было выяснено, что пряжка выдерживает большее усилие от разрывного ленты, прежде чем лопнуть. Скрепа в этом плане проигрывает.
  • Удобство. Для того, чтобы скрепить стреппинг ленту на пряжку вам понадобится всего лишь один инструмент – натяжитель. В то время как для скрепы придется приобретать также и клещи.
  • Мобильность. Вы сможете переносить натяжитель по всему складу, он весит до трех килограмм.
  • Возможность подтянуть полипропиленовую упаковочную ленту. Даже если во время транспортировки натяжение ослабнет, вы сможете легко снова затянуть ленту, для этого потребуется все тот же натяжитель.

 

Иными словами, стреппинг лента полипропиленовая имеет большое количество типоразмеров, в которых довольно легко запутаться. И чтобы не ошибиться с выбором, компания Регион-Поставка+ предлагает свои консультационные услуги.

Если у вас возникла необходимость купить стреппинг ленту в Харькове, либо в другом городу Украины, просто свяжитесь с нами любым удобным для вас способом.